Bosch Microwave | BFL523MB4 Series 2 | Built-in | 800 W | 20 L | Black
- TootjadBosch
- Mudel: BFL523MB4
- Saadavus: 5
-
243€
Bosch Microwave | BFL523MB4 Series 2 | Built-in | 800 W | 20 L | Black
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 16.60 kg |
| Gross width (mm) | 408.00 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 49.5 cm |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Microwave |
| Producer product name | BFL523MB4 Series 2 |
| Programmide arv | 7 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 33.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | No Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





